Verzorgende 3IG/Verpleegkundige Lammerenburg

Jouw werk

Ben jij onze collega die persoonlijk contact met cliënten belangrijk vindt? Die zorgvuldig beslissingen over zorg afstemt met de cliënt, het netwerk, andere zorgverleners in de wijk en de gemeente? Vind je het leuk om naast ‘zorgen voor’ ook organisatorische zaken in ons team op je te nemen? Dan willen we jou heel graag ontmoeten! Wij zijn per direct op zoek naar een collega in de functie van Verzorgende 3IG of Verpleegkundige. Ons team werkt in de vrij 'jonge' wijk Lammerenburg met een variërend cliëntenbestand, dit maakt ons werk afwisselend en uitdagend!

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekend dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters.

In zowel de functie van Verzorgende 3IG als Verpleegkundige geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met de Wijkverpleegkundige coördineer je de zorgtaken- en werkzaamheden. Je bent samen met je collega's verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in de wijk. Hierbij wordt er gekeken naar jouw kwaliteiten en deskundigheid, zodat jij ze zo optimaal mogelijk kunt inzetten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling! Je werkt in verschillende diensten met uitzondering van de nachtdiensten.


Meer over Team Lammerenburg

Plaats
Vlissingen
Locatie
Team Lammerenburg
Uren
20-24 uur
Vacaturenummer
19.102

Direct solliciteren

Wat breng jij?

  • voor de functie van verzorgende 3IG; een diploma verzorgende niveau 3 IG of een vergelijkbare opleiding. Voor de functie van verpleegkundige in de wijk: minimaal in het bezit van een diploma verpleegkundige niveau 4 of daarmee vergelijkbaar en een BIG-registratie;
  • relevante werkervaring is een pré;
  • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam

Wat bieden wij?

  • een klein team met betrokken collega’s;
  • werk waarbij je naast zorgen ook je andere kwaliteiten kunt ontwikkelen;
  • de kans om samen echt op zoek te kunnen naar mogelijkheden voor onze klanten;
  • een salaris conform de CAO Verpleeg-, en Verzorgingshuizen en Thuiszorg, inschaling verzorgende 3IG: Schaal FWG 35. Afhankelijk van je ervaring wordt je ingeschaald op maximaal € 2.566,28 bruto per maand bij fulltime dienstverband; inschaling verpleegkundige in de wijk: Schaal FWG 45. Afhankelijk van je ervaring wordt je ingeschaald op maximaal € 3.002,57 bruto per maand bij een fulltime dienstverband

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Of wil je nog even doorpraten met iemand van het team? Bel dan met team Lammerenburg in Vlissingen 0118-746056 (bij voorkeur in de middaguren). Heb je belangstelling naar deze functie? Solliciteer dan snel! Solliciteren kan tot en met 31 januari 2020 middels een cv en motivatiebrief.

Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Het natrekken van referenties en het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag behoort tot de aanstellingsprocedure.