Verpleegkundige Team Dauwendaele Oost

Jouw werk

Wil jij onze collega worden die persoonlijk contact met cliënten belangrijk vindt? Die zorgvuldig beslissingen over de zorg afstemt met de cliënt, het netwerk, andere zorgverleners in de wijk en de gemeente? Vind je het leuk om naast ‘zorgen voor’ ook organisatorische zaken in ons team op je te nemen? Dan pas jij misschien wel in ons team!

Wij van team Dauwendaele Oost verlenen zorg en begeleiding aan cliënten in de wijk Dauwendaele en in de wijk de Mortiere. De leeftijd van onze cliënten varieert, soms hebben wij jongere cliënten in zorg maar over het algemeen zijn het veelal ouderen. In de nieuwe wijk de Mortiere zien we juist weer meer jonge(re) mensen. De zorg bestaat uit een variatie van verpleegtechnische handelingen en persoonlijke verzorging of begeleiding. In de wijk komen wij mensen tegen uit verschillende culturen. Dit maakt het werk uitdagend en erg interessant. We hebben een klein team met betrokken en enthousiaste collega’s. Wanneer er activiteiten die in de wijk worden georganiseerd dan zijn we daar graag bij betrokken.

In de functie van Verpleegkundige in de wijk geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met de Wijkverpleegkundige coördineer je de zorgtaken- en werkzaamheden. Je bent samen verantwoordelijk voor het totale zorgproces, van intake tot eindevaluatie. Je informeert en overlegt met collega’s over de voortgang van de zorg. Wij hebben hiervoor verschillende overlegvormen. Je zorgt voor korte lijnen naar huisartsen, andere eerste- en tweedelijns organisaties en naar informele zorg- en welzijnsorganisaties

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Hierbij wordt er gekeken naar jouw kwaliteiten en deskundigheid, zodat jij ze zo optimaal mogelijk kunt inzetten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling! Je werkt in verschillende diensten met uitzondering van de nachtdiensten.

Wat breng jij?

 • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam
 • je bent iemand met een warm hart voor ouderen
 • je bent geduldig, begripvol en je kunt je inleven in onze cliënten
 • je hebt een eigen inbreng en neemt het initiatief voor nieuwe ideeën
 • een diploma Verpleegkundige niveau 4 of een vergelijkbare opleiding
 • relevante (stage)werkervaring is een pré

Wat bieden wij?

 • in eerste instantie een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • een salaris conform de CAO VVT, inschaling voor de functie van Verpleegkundige FWG 45 (afhankelijk van relevante werkervaring) maximaal €3.264,29 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, dit is een bruto uurloon van €20.86
 • collectiviteitskorting op de basispremie (5%) en aanvullende verzekeringen (10%) bij een ziektekostenverzekering van CZ of IZZ
 • een eindejaarsuitkering van 8,3%
 • een aanvullende keuze voor arbeidsvoorwaarden vanuit het meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Zo kun je bijvoorbeeld gebruik maken van het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten
 • het digitale leerplein met een groot aanbod aan scholingsmogelijkheden, waarvan iedere collega gebruik kan maken
 • een klein team met betrokken collega’s
 • werk waarbij je naast zorgen ook je andere kwaliteiten kunt ontwikkelen
 • de kans om samen echt op zoek te kunnen naar mogelijkheden voor onze klanten

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Of wil je nog even doorpraten met iemand van het team? Neem dan contact via telefoonnummer: 0118-746070 (bij voorkeur in de middaguren). Heb je interesse in deze functie? Solliciteer dan snel! Dit kan tot en met 31 januari 2021. Gezien de huidige maatregelen m.b.t. Covid-19 vinden de sollicitatiegesprekken online plaats.

Het natrekken van referenties en het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag behoort tot de aanstellingsprocedure. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur.

Sollicitaties die niet via de website binnenkomen, kunnen wij helaas niet in behandeling nemen.

Meer weten over werken bij Zorgstroom? Lees dan de verhalen van onze collega's: https://werkenbijzorgstroom.nl/verhalen

Plaats
Middelburg
Locatie
Team Dauwendaele Oost
Uren
28 uur
Vacaturenummer
20.055

Liever later solliciteren?

Wil je liever op een later moment solliciteren? We sturen de link van deze vacature graag naar je op! Zo kun je de vacature later nog eens bekijken en solliciteren wanneer het jou uitkomt, mits de vacature nog openstaat.