Verzorgende IG/Verpleegkundige Team Veere West

Jouw werk

Met de wind in je haar naar je cliënten toe onder het licht van twee vuurtorens? Dat kan in team Veere West. Ons team werkt op de dorpen Westkapelle, Aagtekerke en Domburg. Het cliëntenbestand is heel divers. De gemiddelde leeftijd meestal vrij hoog maar we bieden ook hulp aan vakantieklanten, een speciale klantencategorie met hoge klanttevredenheid. Ons team bestaat uit 15 collega's, we staan graag voor elkaar klaar. Op zijn tijd organiseren we graag een gezellig teamuitje. Wil jij ook werken dichtbij de zee en houdt je ervan zelfstandig te werken? Dan zijn wij op zoek naar jou!

In de functie van Verzorgende IG of Verpleegkundige geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met de wijkverpleegkundige coördineer je de zorgtaken- en werkzaamheden. Je bent samen verantwoordelijk voor het totale zorgproces, van intake tot eindevaluatie. Je informeert en overlegt met collega’s over de voortgang van de zorg. Wij hebben hiervoor verschillende overlegvormen. Je zorgt voor korte lijnen naar huisartsen, andere eerste- en tweedelijns organisaties en naar informele zorg- en welzijnsorganisaties

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Hierbij wordt er gekeken naar jouw kwaliteiten en deskundigheid, zodat jij ze zo optimaal mogelijk kunt inzetten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling! Je werkt in verschillende diensten met uitzondering van de nachtdiensten.


Meer over Team veere West

Plaats
Veere West
Locatie
Team veere West
Uren
28 uur
Vacaturenummer
20.084

Direct solliciteren

Wat breng jij?

 • een diploma Verzorgende 3IG, Verpleegkundige niveau 4 of een vergelijkbare opleiding
 • relevante (stage) ervaring is mooi meegenomen
 • je bent zelfstandig en ondernemend
 • passie voor jouw werk

Wat bieden wij?

 • een salaris conform de CAO VVT, inschaling voor de functie van Verzorgende IG, FWG 35 (afhankelijk van relevante werkervaring), maximaal €2.762,34 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, dit is een bruto uurloon van €17,65
 • in eerste instantie een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • collectiviteitskorting op de basispremie (5%) en aanvullende verzekeringen (10%) bij een ziektekostenverzekering van CZ of IZZ
 • het vakantiegeld bedraagt 8% en de eindejaarsuitkering is 8,3%
 • een aanvullende keuze voor arbeidsvoorwaarden vanuit het meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Zo kun je bijvoorbeeld gebruik maken van het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten
 • het digitale leerplein met een groot aanbod aan scholingsmogelijkheden, waarvan iedere collega gebruik kan maken
 • een afwisselende baan met veel ruimte voor initiatieven, gekoppeld aan de visie van Zorgstroom
 • een leuke baan met betrokken collega's waarbij jij écht het verschil kunt maken voor onze cliënt
 • passen de uren in de ze vacature niet bij jouw mogelijkheden, we bespreken dit graag met je

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Bel dan met Laura de Rijk, Wijkverpleegkundige van team Veere West, telefoon 0118 746301, bij voorkeur in de middag. Heb je belangstelling naar deze functie? Solliciteer dan snel! Solliciteren kan tot en met 30 september 2020 middels een cv en motivatiebrief met de sollicitatieknop.

Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Het natrekken van referenties en het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag behoort tot de aanstellingsprocedure.