Verzorgende IG Team Stromenwijk Middelburg

Jouw werk

Ben jij een gedreven Verzorgende IG en zie jij het als een uitdaging dat mensen dankzij jouw enthousiasme en professionaliteit langer thuis kunnen blijven wonen? Wil jij werken in een klein, ondernemend en zelfsturend team van 9 collega's in een gezellige wijk met veel verschillende nationaliteiten? Dan is Team Stromenwijk in Middelburg op zoek naar jou! Onze wijk is goed toegankelijk voor zowel auto als fiets.

Als Verzorgende IG geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met je collega's verzorgenden (IG) en (wijk)verpleegkundigen ben je verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in de wijk. Je informeert en overlegt met collega’s over de voortgang van de zorg. Je werkt in verschillende diensten: in de ochtenden of avonden of in het weekend (geen nachtdiensten). Tijdens de avond- en/of weekend- diensten heb je (regelmatig) de eindverantwoording voor de zorg voor de cliënten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling!

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Ben je benieuwd hoe het is om te werken bij Zorgstroom? Lees dan de verhalen van onze medewerkers op https://werkenbijzorgstroom.nl/verhalen

Wat breng jij?

 • een diploma verzorgende IG of een vergelijkbare opleiding
 • relevante werkervaring is een pré. Heb je bijna je diploma op zak, laat van je horen!
 • flexibele inzetbaarheid
 • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam.

Wat bieden wij?

 • in eerste instantie een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • een salaris conform de CAO VVT, inschaling voor de functie van Verzorgende IG, FWG 35 (afhankelijk van relevante werkervaring)

maximaal €2.762,34 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, dit is een bruto uurloon van €17,65

 • collectiviteitskorting op de basispremie (5%) en aanvullende verzekeringen (10%) bij een ziektekostenverzekering van CZ of IZZ
 • het vakantiegeld bedraagt 8% en de eindejaarsuitkering is 8,3%
 • een aanvullende keuze voor arbeidsvoorwaarden vanuit het meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Zo kun je bijvoorbeeld gebruik maken van het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten
 • het digitale leerplein met een groot aanbod aan scholingsmogelijkheden, waarvan iedere collega gebruik kan maken
 • een afwisselende baan met veel ruimte voor initiatieven, gekoppeld aan de visie van Zorgstroom
 • een leuke baan met betrokken collega's waarbij jij écht het verschil kunt maken voor onze cliënt
 • passen de uren in de ze vacature niet bij jouw mogelijkheden, we bespreken dit graag met je

Meer informatie nodig?

Zie jij jezelf wel werken in ons team en/of wil je meer informatie? Bel dan tussen 13.00-17.00 uur met Inge van Belzen (06-11925533) of Ellen Tukker (06-11925332). Je kunt altijd een keer meelopen voordat je 'ja' zegt.

Heb je belangstelling naar deze functie? Solliciteer dan snel! Dit kan tot en met 30 april 2021 via de sollicitatieknop. Gezien de huidige maatregelen m.b.t. Covid-19 vinden de sollicitatiegesprekken online plaats.

Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Het natrekken van referenties en het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag behoort tot de aanstellingsprocedure.

Sollicitaties die niet via de website binnenkomen, kunnen wij helaas niet in behandeling nemen.

Plaats
Middelburg
Locatie
Team Stromenwijk
Uren
20 - 24 uur
Vacaturenummer
21.019

Liever later solliciteren?

Wil je liever op een later moment solliciteren? We sturen de link van deze vacature graag naar je op! Zo kun je de vacature later nog eens bekijken en solliciteren wanneer het jou uitkomt, mits de vacature nog openstaat.