Verzorgende IG Team Rood Vlissingen

Jouw werk

Ben jij onze collega die persoonlijk contact met cliënten belangrijk vindt en uitdagingen niet uit de weg gaat? Vind je het leuk om naast ‘zorgen voor’ ook organisatorische zaken in ons team op je te nemen? Dan willen we jou heel graag ontmoeten! Ons team bestaat uit 14 collega's, we werken in de wijk die tegen de binnenstad van Vlissingen ligt. Ons cliëntenbestand is heel divers, variërend van geriatrie, psychiatrie maar ook somatische zorgvragen.

In de functie van Verzorgende IG geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten én voer je verpleegtechnische handelingen uit zoals wondzorg, injecteren maar ook ADL. Je bent samen met je collega's verzorgenden (IG) en (wijk) verpleegkundigen verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in de wijk. Je informeert en overlegt samen over de voortgang van de zorg. Je werkt in verschillende diensten: in de ochtenden, avonden of in het weekend. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling!

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Ben je benieuwd hoe het is om te werken bij Zorgstroom? Lees dan de verhalen van onze medewerkers op https://werkenbijzorgstroom.nl/verhalen.

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met diverse opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Daarnaast krijg je ook een Zorgstroom X-tra voordeelpas waarmee je korting krijgt bij ruim 150 lokale bedrijven!

Plaats
Vlissingen
Locatie
Team Binnenstad Rood
Uren
24 uur
Vacaturenummer
21.119

Wat breng jij?

  • een diploma Verzorgende IG of een vergelijkbare opleiding. Ben je net klaar met je opleiding, welkom!
  • flexibele inzetbaarheid
  • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam.

Wat bieden wij?

  • een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
  • een salaris conform de cao VVT, waarbij je ingeschaald wordt in de functie van Verzorgende IG, FWG 35. Hierbij wordt gekeken naar relevante werkervaring. Dit is maximaal €2937,68 bruto per maand bij een fulltime dienstverband
  • vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,3%)
  • reiskosten vergoeding (op basis van de cao VVT)
  • heb je een zorgverzekering bij CZ of IZZ? Dan ontvang je collectiviteitskorting
  • pensioenopbouw via het pensioenfonds Zorg en Welzijn
  • een arbeidsongeschiktheidsverzekering tegen een lage premie waarmee je verzekerd bent tegen de financiële risico’s van arbeidsongeschiktheid.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Of wil je nog even doorpraten met iemand van het team? Neem dan contact op met Team Rood via 0118-746304 (bij voorkeur in middaguren). Wil je graag aan de slag in deze functie? Laat het ons uiterlijk 31 oktober 2022 weten, we gaan graag met je in gesprek!

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.