Verzorgende IG Team Middelburg Binnenstad

Jouw werk

Wil jij werken als Verzorgende IG bij een zelfsturend team in het centrum van Middelburg? En wil jij een bijdrage leveren om onze cliënten zo lang mogelijk thuis te laten wonen? Kom dan werken bij Team Maisbaai. Ons team werkt vlakbij het centrum en onze cliënten wonen voor een deel in de buurt van de jachthaven van Middelburg.

In de functie van Verzorgende IG geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met je collega's verzorgenden (IG) en (wijk)verpleegkundigen ben je verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in de wijk. Je informeert en overlegt met collega’s over de voortgang van de zorg. Je werkt in verschillende diensten: ochtend, middag of avond. Tijdens de avond- en/of weekend- diensten heb je (regelmatig) de eindverantwoording voor de zorg voor de cliënten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling! Persoonlijk contact met cliënten en collega's staan hoog op onze agenda. Evenals het zorgvuldig afstemmen van 'zorg'beslissingen met de klant, diens netwerk en andere zorgverleners in de wijk en de gemeente.

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Vind je het leuk om naast ‘zorgen voor’ ook organisatorische zaken in ons team op je te nemen? Dan ontmoeten wij jou graag!

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je van ons ook nog een Zorgstroom X-tra voordeelpas waarmee je korting krijgt bij ruim 150 lokale bedrijven!

Plaats
Middelburg
Locatie
Team Middelburg Binnenstad
Uren
18-22 uur
Vacaturenummer
22.001

Wat bieden wij?

 • een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • een salaris conform de cao VVT, waarbij je ingeschaald wordt in de functie van Verzorgende IG, FWG 35. Hierbij wordt gekeken naar relevante werkervaring. Dit is maximaal €2937,68 bruto per maand bij een fulltime dienstverband
 • vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,3%)
 • reiskosten vergoeding (op basis van de cao VVT)
 • heb je een zorgverzekering bij CZ of IZZ? Dan ontvang je collectiviteitskorting
 • pensioenopbouw via het pensioenfonds Zorg en Welzijn
 • een arbeidsongeschiktheidsverzekering tegen een lage premie waarmee je verzekerd bent tegen de financiële risico’s van arbeidsongeschiktheid.
 • passen de uren niet? Laat het weten, we gaan graag hierover met je in gesprek.

Wat breng jij?

 • een diploma Verzorgende IG of een vergelijkbare opleiding. Ben je net (of bijna) klaar met je opleiding, welkom!
 • flexibele inzetbaarheid
 • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Of wil je nog even doorpraten met iemand van het team? Bel dan met een collega van Team Maisbaai via 0118-746054 (bij voorkeur in de middag). Wil jij graag aan de slag in deze functie en bij dit team? Deze vacature heeft geen sluitingsdatum. Graag ontvangen wij jouw reactie! We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.