Helpende plus Psychogeriatrie Buitenrust

Jouw werk

Aan de rand van het centrum van Middelburg ligt verpleegcentrum Buitenrust. Bekend vanwege haar gezellige Grand Café, de prachtige beleeftuin en de Parkinson Dagbehandeling. Door het ‘kleinschalig wonen’ concept wonen de cliënten van Buitenrust zoveel mogelijk zoals thuis. In Buitenrust wonen cliënten met psychogeriatrische aandoeningen, zoals dementie, en mensen met lichamelijke beperkingen. Je komt te werken op de afdeling PG3, dit is eeen afdeling waar cliënten wonen met een psycogeriatries ziektebeeld. Hier wordt op een belevingsgerichte manier gewerkt en gewoond. Het enthousiaste team van deze afdeling geeft aan onze cliënten een zo veilig mogelijk en herkenbaar thuis. Op deze manier wordt er geprobeerd zo goed mogelijk op de wensen van elke cliënt in te gaan. Het is een levendige afdeling, waar altijd wel wat gebeurt. Dit houd je alert en is erg leerzaam. Als je ons team komt versterken, dan help je tevens mee om onze leerlingen een goede basis te geven, zodat ze mede door jou stevig in hun schoenen staan, belevingsgericht werken en collega’s worden waar je trots op mag zijn. De afdeling gaat zich concentreren op leerlingen voor een optimaal leerklimaat ondersteunt door enthousiaste collega's. Ben jij een bouwer met humor en een open communicatie, met welzijn en kwaliteit hoog in het vaandel? Dan zijn wij op zoek naar jou!

In deze functie zorg jij ervoor dat de dag van onze cliënt goed kan beginnen door de persoonlijke verzorging. Daarnaast zorg je voor een passende dagbesteding waarbij de cliënt invulling kan geven aan interesses, hobby’s en een sociaal leven. In je werk staat centraal dat de cliënten de eigen regie zoveel mogelijk behouden. Dit realiseer je door een uitnodigende en energieke houding naar de cliënten toe. Je vindt het fijn om een prettige sfeer te creëren op de afdeling en je hebt plezier in het maken van contacten met familieleden en mantelzorgers. Voor deze functie zoeken wij iemand die affiniteit heeft met welzijn. Als Helpende Zorg en Welzijn Plus behoort onder andere het uitreiken en toedienen van medicatie tot je takenpakket.

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je bij ons een medewerkerspas waarmee je bij ruim 150 lokale ondernemers korting krijgt.

Plaats
Middelburg
Locatie
Buitenrust
Uren
20-32 uur
Vacaturenummer
22.035

Wat breng jij?

 • Een afgeronde opleiding Helpende Zorg en Welzijn op niveau 2, met eventueel een certificaat Helpende Plus of bereid om deze te halen
 • Je bezit over tact, geduld en inlevingsvermogen
 • Je denkt mee en staat open voor verbetering
 • Je stimuleert en overtuigt in contacten met cliënten, netwerk en vrijwilligers.

Wat bieden wij?

 • Een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • Een salaris conform de CAO Verpleeg-, en Verzorgingshuizen en Thuiszorg, inschaling FWG 30 (afhankelijk van relevante werkervaring maximaal €2.717,16 bruto per maand bij fulltime dienstverband)
 • We kijken graag samen naar een goede balans tussen de werk- en privé situatie. Je kunt aan het werk gaan tussen de 20 en 32 uur per week. We komen graag in overleg met jou tot afspraken over het aantal uur dat je gaat werken
 • Een uitdagende en mooie baan waar je veel voldoening uit zult halen
 • Jij wordt gekoppeld aan een vaste collega die jou wegwijs maakt op de afdeling en bij wie je met vragen terecht kan;
 • Werk waarbij je naast zorgen ook andere talenten en kwaliteiten kunt ontwikkelen
 • De kans om samen echt op zoek te kunnen naar mogelijkheden voor onze cliënten
 • De mogelijkheid om door te groeien naar Verzorgende IG
 • Een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden en een eindejaarsuitkering.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Dan kun je contact opnemen met John Lucieer, locatiemanager, tel: 06-51720360. Heb je interesse? Dan ontvangen wij graag jouw sollicitatie. Solliciteren kan tot en met 31 juli 2022.

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.