Verpleegkundige in de wijk team Middelburg Noord

Jouw werk

Ben jij een gedreven Verpleegkundige, met een hart voor zorg thuis én zie jij het als een uitdaging dat mensen dankzij jouw enthousiasme en professionaliteit langer thuis kunnen blijven wonen? Dan zijn de collega's van team Middelburg Noord op zoek naar jou! Kom je bij ons werken, dan werk je in de mooie wijken Nieuw Middelburg, Veerse Poort, Klarenbeek en het gezellige dorp Sint Laurens. Het werken in onze wijken is erg afwisselend dankzij een divers cliëntenbestand, van jong tot oud, met heel uiteenlopende zorgvragen.

Team Middelburg Noord is onlangs ontstaan uit de samenvoeging van de teams Nieuw Middelburg en Klarenbeek/Sint Laurens. Met dit grotere team kunnen we de zorg zo organiseren dat je 7- of 8 uurs diensten kunt gaan werken, hierdoor hoef jij minder vaak naar je werk te komen dan bij kortere diensten! De kantoren van onze teams zijn gevestigd in Gezondheidscentrum Het Walchers Zorgknooppunt en aan de Gerbrandylaan, samen met andere disciplines in één gebouw en dichtbij de cliënten van onze wijken.

In de functie van Verpleegkundige geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met de wijkverpleegkundigen coördineer je de zorgtaken- en werkzaamheden. Je bent samen verantwoordelijk voor het totale zorgproces, van intake tot eindevaluatie. Hierbij wordt er gekeken naar jouw kwaliteiten en deskundigheid, zodat jij ze zo optimaal mogelijk kunt inzetten. Je informeert en overlegt met collega’s over de voortgang van de zorg. Je werkt in verschillende diensten: in de ochtend, middag of avond. Tijdens de avond- en/of weekend- diensten heb je (regelmatig) de eindverantwoording voor de zorg voor de cliënten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling!

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Ben je benieuwd hoe het is om te werken bij Zorgstroom? Lees dan de verhalen van onze medewerkers op https://werkenbijzorgstroom.nl/verhalen

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je bij ons een medewerkerspas waarmee je bij ruim 150 lokale ondernemers korting krijgt.

Plaats
Middelburg
Locatie
Team Middelburg Noord
Uren
28-32 uur
Vacaturenummer
22.060

Wat breng jij?

 • Een diploma Verpleegkunde niveau 4 of een vergelijkbare opleiding. Ben je net of bijna klaar met je opleiding, welkom!
 • Flexibele inzetbaarheid
 • Het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam.

Wat bieden wij?

 • Een contract voor 7 maanden, we hopen dit z.s.m. te verlengen naar een contract voor onbepaalde tijd
 • Een salaris conform cao VVT, inschaling voor de functie van Verpleegkundige in FWG 45 (maximaal €3.471,49 bruto per maand bij een fulltime dienstverband)
 • Het vakantiegeld bedraagt 8% en de eindejaarsuitkering is 8,3%
 • Reiskosten worden vergoed op basis van de cao VVT
 • Ben je verzekerd bij CZ of IZZ? Dan kun je gebruik maken van de collectiviteitskorting op jouw ziektekostenverzekering
 • Als werknemer van Zorgstroom bouw je pensioen op via het Pensioenfonds Zorg en Welzijn
 • Je kunt zelf een aanvullende keuze maken voor arbeidsvoorwaarden vanuit het meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Zo kun je bijvoorbeeld gebruik maken van het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten
 • Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod aan scholingsmogelijkheden. Iedere collega kan hiervan gebruik maken
 • Passen de uren in de ze vacature niet bij jouw mogelijkheden, we bespreken dit graag met je!
 • Een team betrokken collega’s
 • Een leuke afwisselende baan, met ruimte voor initiatieven, waarbij jij écht het verschil kunt maken voor de cliënt.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Of wil je nog even doorpraten met iemand van het team? Bel dan met een collega van Team Middelburg Noord via 0118 746303 (bij voorkeur in de middaguren).

Zie jij jezelf werken in dit mooie werkgebied en als collega in ons fijne team? We maken graag kennis met je! Laat het ons uiterlijk 31 augustus 2022 weten.

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.