Verpleegkundige in de wijk Team Middelburg Binnenstad

Jouw werk

Wil jij werken als Verpleegkundige bij een gezellig zelfsturend team in het centrum van Middelburg? En wil jij een bijdrage leveren om onze cliënten zo lang mogelijk thuis te laten wonen? Kom dan werken bij Team Middelburg Binnenstad. Ons team werkt vanuit het kantoor in het Medisch Centrum Kalverstraat waar we samen met de huisartsen en apotheek onder een dak zitten.

We hebben cliënten van heel verschillende leeftijden in zorg. Ook lopen de levensstijlen in onze 'wijk' erg uiteen. Je bent als Verpleegkundige in de wijk niet alleen bezig met de lichamelijke zorg, maar draag je zeker ook zorg voor een stukje mentaal welbevinden. Je werkt samen met verschillende disciplines om zo de best mogelijke zorg te kunnen leveren. Tijdens je werk, kom je in de leefomgeving van ouderen, zieken, jonge gezinnen of andere zorgvragers. Je gaat het gesprek met de mensen aan, je biedt een luisterend oor, je verplaatst je in de ander zijn situatie en toch doe je wat je moet doen. Als Verpleegkundige in de wijk ben je bevoegd en bekwaam als het gaat om verrichten van verpleegtechnische handelingen. Zoals insuline geven, wonden verzorgen, katheteriseren en het verstrekken van medicatie. Daarnaast zorg je voor het wassen, afdrogen en aankleden van de zorgvrager of het aantrekken van steunkousen. Naast deze taken ondersteun je ook de wijkverpleegkundige op het kantoor bij hun wijkverpleegkundige taken. Zo heb je altijd afwisseling in je werkzaamheden. Je werkt in verschillende diensten: ochtend, middag of avond. Tijdens de avond- en/of weekend- diensten heb je (regelmatig) de eindverantwoording voor de zorg voor de cliënten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling! Samen met je collega's verzorgenden (IG) en (wijk)verpleegkundigen ben jij dan ook verantwoordelijk voor het reilen en zeilen in de wijk

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Vind je het leuk om naast ‘zorgen voor’ ook organisatorische zaken in ons team op je te nemen? Dan ontmoeten wij jou graag!

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je van ons ook nog een Zorgstroom X-tra voordeelpas waarmee je korting krijgt bij ruim 150 lokale bedrijven!

Plaats
Middelburg
Locatie
Team Middelburg Binnenstad
Uren
24 uur
Vacaturenummer
23.038

Wat bieden wij?

 • Een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • Een salaris conform de cao VVT, inschaling voor de functie van Verpleegkundige in de wijk in FWG 45 (maximaal €3.575, 63 bruto per maand bij een fulltime dienstverband)
 • Passen de uren in deze vacature niet bij jouw mogelijkheden, we bespreken dit graag met je!
 • Vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,3%)
 • Reiskosten vergoeding (op basis van de cao VVT)
 • De uren die jij gaat werken bespreken we graag met je
 • Heb je een zorgverkering bij CZ of IZZ? Dan ontvang je collectiviteitskorting op de aanvullende verzekeringen
 • Pensioenopbouw via het pensioenfonds Zorg en Welzijn
 • Een arbeidsongeschiktheidsverzekering tegen een lage premie waarmee je verzekerd bent tegen de financiële risico’s van arbeidsongeschiktheid.

Wat breng jij?

 • Een diploma Verpleegkunde niveau 4 of een vergelijkbare opleiding. Ben je net of bijna klaar met je opleiding, welkom!
 • Flexibele inzetbaarheid
 • Het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Of wil je nog even doorpraten met iemand van het team? Bel dan met een collega van Team Middelburg Binnenstad via 0118-746054 (bij voorkeur in de middag). Wil jij graag aan de slag in deze functie en bij dit team? Graag ontvangen wij jouw reactie! We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.
Deze vacature heeft geen sluitingsdatum.

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.