Wijkverpleegkundige Team Veere Noord

Jouw werk

Ben jij een gedreven wijkverpleegkundige en zie jij het als een uitdaging dat mensen dankzij jouw enthousiasme en professionaliteit langer thuis kunnen blijven wonen?

In de functie van wijkverpleegkundige heb je een coördinerende rol en onderhoud je contacten met andere professionals, familieleden en mantelzorgers. Je bent verantwoordelijk voor het op orde houden van de dossiers, zorgplannen en stelt zelfstandig indicaties. Je bent eindverantwoordelijk voor de zorgverlening aan de cliënten in de wijk. Daarnaast coach je je collega’s op vakinhoudelijk gebied en professionele werkhouding. In deze functie werk je zelfstandig, maar ook in teamverband. Je werkt mee in een wijk waar de cliëntzorg zeer uiteenlopend en gevarieerd is. Als wijkverpleegkundige participeer je ook in de MDO’s met de huisartsen. En binnen de organisatie denk je mee op beleidsmatig niveau over diverse ontwikkelingen. Hierbij heb je relatief veel vrijheid om je eigen functie in te vullen.

Waar kom jij te werken?

Team Veere Noord is een enthousiast team dat zorgdraagt voor onze cliënten in de dorpen Serooskerke, Grijpskerke en Oostkapelle. Deze zorg bestaat uit een mooie variatie van verpleegtechnische handelingen en persoonlijke verzorging of begeleiding. Onze clientèle bestaat uit mensen van middelbare tot hoogbejaarde leeftijd in de dorpen en daarbuiten. Zie jij jezelf al genieten van de omgeving terwijl je naar het volgende adres fietst of rijdt?

Wil je meer lezen over de werkzaamheden van onze wijkverpleegkundigen bij Zorgstroom? Lees dan het verhaal van Monique en Paola via deze link: https://werkenbijzorgstroom.nl/verhalen/werken-bij-zorg-thuis-diversite…

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten zonder een beroep te doen op een centrale manager. Dit betekent dus veel regelvrijheid en samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters. Hierbij wordt er gekeken naar jouw kwaliteiten en deskundigheid, zodat jij ze zo optimaal mogelijk kunt inzetten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling! Je werkt in verschillende diensten met uitzondering van de nachtdiensten.

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je van ons ook nog een Zorgstroom X-tra voordeelpas waarmee je korting krijgt bij ruim 150 lokale bedrijven!

Wat breng jij?

 • diploma HBO-V (niveau 5/6) + BIG registratie
 • relevante werkervaring is een pré
 • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan ons team
 • goede uitdrukkingsvaardigheid
 • goede sociale vaardigheden
 • flexibel inzetbaar

Wat bieden wij?

 • een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • voor het aantal contracturen gaan we graag in overleg met jou om te kijken naar de mogelijkheden
 • een salaris conform de CAO VVT, inschaling voor de functie van Wijkverpleegkundige, FWG 50 (afhankelijk van relevante werkervaring)

maximaal €3.818,87 bruto per maand bij een fulltime dienstverband

 • collectiviteitskorting op de basispremie (5%) en aanvullende verzekeringen (10%) bij een ziektekostenverzekering van CZ of IZZ
 • een eindejaarsuitkering van 8,33%
 • een aanvullende keuze voor arbeidsvoorwaarden vanuit het meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden. Zo kun je bijvoorbeeld gebruik maken van het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten
 • het digitale leerplein met een groot aanbod aan scholingsmogelijkheden, waarvan iedere collega gebruik kan maken
 • een enthousiast en zelfsturend team met betrokken collega's die open staan voor elkaars mening en bereid zijn elkaar te helpen
 • een leuke gevarieerde baan met zowel cliëntzorg als organisatorische taken
 • en een mooi werkgebied met een divers aanbod van cliënten.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Bel dan met een collega van het team via 06-11925543 of 06-11925637 (voorkeur in de middag).
Solliciteren kan tot en met 31 januari 2022.

Plaats
Veere Noord
Locatie
Team Veere Noord
Uren
In overleg
Vacaturenummer
21.127

Liever later solliciteren?

Wil je liever op een later moment solliciteren? We sturen de link van deze vacature graag naar je op! Zo kun je de vacature later nog eens bekijken en solliciteren wanneer het jou uitkomt, mits de vacature nog openstaat.