Helpende zorg en welzijn Psychogeriatrie Buitenrust

Jouw werk

Aan de rand van het centrum van Middelburg ligt verpleegcentrum Buitenrust. Bekend vanwege haar gezellige Grand Café, de prachtige beleeftuin en de Parkinson Dagbehandeling. Door het ‘kleinschalig wonen’ concept wonen de cliënten van Buitenrust zoveel mogelijk zoals thuis. In Buitenrust wonen cliënten met psychogeriatrische aandoeningen, zoals dementie, en mensen met lichamelijke beperkingen.

In Buitenrust wonen cliënten met psychogeriatrische (PG) aandoeningen, zoals dementie, en mensen met lichamelijke beperkingen. Voor de verschillende PG afdelingen zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor de functie van Helpende zorg en welzijn. Heb jij de plus module afgerond dan behoort onder andere het uitreiken en toedienen van medicatie ook tot je takenpakket. Iedere afdeling heeft een eigen huiskamer waar de bewoners gedurende de dag verblijven. Op onze open afdelingen en in de huiskamer hebben we veel aandacht voor dagbeleving. Doordat we echt de tijd maken voor de bewoners, familie en mantelzorgers, kennen we elkaar goed en weten we precies wat de bewoners nodig hebben.

Je komt te werken op één van de PG afdelingen, dit zijn afdelingen waar cliënten wonen met een psychogeriatrisch ziektebeeld. Hier wordt op een belevingsgerichte manier gewerkt en gewoond. Het enthousiaste team van deze afdeling geeft aan onze cliënten een zo veilig mogelijk en herkenbaar thuis. Op deze manier wordt er geprobeerd zo goed mogelijk op de wensen van elke cliënt in te gaan. Het is een levendige afdeling, waar altijd wel wat gebeurt. Dit houd je alert en is erg leerzaam. Als je ons team komt versterken, dan help je tevens mee om onze leerlingen een goede basis te geven, zodat ze mede door jou stevig in hun schoenen staan, belevingsgericht werken en collega’s worden waar je trots op mag zijn. De afdeling gaat zich concentreren op leerlingen voor een optimaal leerklimaat ondersteunt door enthousiaste collega's. Ben jij een bouwer met humor en een open communicatie, met welzijn en kwaliteit hoog in het vaandel? Dan zijn wij op zoek naar jou!

In deze functie zorg jij ervoor dat de dag van onze cliënt goed kan beginnen door de persoonlijke verzorging. Daarnaast zorg je voor een passende dagbesteding waarbij de cliënt invulling kan geven aan interesses, hobby’s en een sociaal leven. In je werk staat centraal dat de cliënten de eigen regie zoveel mogelijk behouden. Dit realiseer je door een uitnodigende en energieke houding naar de cliënten toe. Je vindt het fijn om een prettige sfeer te creëren op de afdeling en je hebt plezier in het maken van contacten met familieleden en mantelzorgers. Voor deze functie zoeken wij iemand die affiniteit heeft met welzijn.

Heb jij iets met psychogeriatrie? En wil je weten hoe een werkdag op een PG-afdeling eruit kan zien? Kijk en luister dan naar onze collega’s Karima, Eduardo, Petra en Miquel: https://www.youtube.com/watch?v=Mqenog8O93o

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je bij ons een medewerkerspas waarmee je bij ruim 150 lokale ondernemers korting krijgt.

Plaats
Middelburg
Locatie
Buitenrust
Uren
16-32 uur
Vacaturenummer
22.035

Wat bieden wij?

 • Een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • Een salaris conform de CAO Verpleeg-, en Verzorgingshuizen en Thuiszorg, inschaling FWG 30 voor de functie van Helpende Zorg en Welzijn Plus, maximaal 2.717,16 bruto per maand bij fulltime dienstverband, of inschaling voor de functie Helpende Zorg en Welzijn, FWG 25, maximaal 2.638,80 bruto per maand bij fulltime dienstverband
 • Passen de uren in deze vacature niet bij jouw mogelijkheden, we bespreken dit graag met je
 • Vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,3%)
 • Reiskosten vergoeding (op basis van de cao VVT)
 • Heb je een zorgverkering bij CZ of IZZ? Dan ontvang je collectiviteitskorting op de aanvullende verzekeringen
 • Pensioenopbouw via het pensioenfonds Zorg en Welzijn
 • Een arbeidsongeschiktheidsverzekering tegen een lage premie waarmee je verzekerd bent tegen de financiële risico’s van arbeidsongeschiktheid.

Wat breng jij?

 • Een afgeronde opleiding Helpende Zorg en Welzijn op niveau 2, met eventueel een certificaat Helpende Plus of bereid om deze te halen
 • Je bezit over tact, geduld en inlevingsvermogen
 • Je denkt mee en staat open voor verbetering
 • Je stimuleert en overtuigt in contacten met cliënten, netwerk en vrijwilligers.

Meer informatie nodig?

Deze vacature heeft geen sluitingsdatum, graag ontvangen wij jouw reactie. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op. Wil je nog wat extra informatie, heb je nog vragen of wil je een keer meelopen? Dan kun je contact opnemen met John Lucieer, locatiemanager, tel: 06-51720360.

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.