Verpleegkundige in de wijk Team Dauwendaele Middelburg

Jouw werk

Ben jij een gepassioneerde Verpleegkundige die persoonlijk contact met cliënten belangrijk vindt? En wil jij graag een bijdrage leveren om onze cliënten zo lang mogelijk thuis te laten wonen? Ben jij assertief en vind je het leuk om naast ‘zorgen voor’ ook organisatorische zaken in ons team op je te nemen? Welkom in ons team!

Team Dauwendaele is een samenvoeging van onze teams Dauwendaele Oost en Dauwendaele West. Door onze krachten te bundelen kunnen we met ons team zorg en begeleiding leveren in de wijken Dauwendaele en de Mortiere. De leeftijd van onze cliënten varieert enorm, van jonge(re) mensen in de wijk de Mortiere tot aan ouderen in de wijk Dauwendaele en de aanleunwoningen van Buitenrust. De zorg bestaat uit een variatie van verpleegtechnische handelingen en persoonlijke verzorging of begeleiding. In onze wijken wonen mensen uit verschillende culturen. Dit maakt het werk uitdagend en erg interessant. We hebben een team met betrokken en enthousiaste collega’s. Wanneer er activiteiten in de wijk worden georganiseerd, dan zijn we daar graag bij betrokken.

Naast de zorg voor onze cliënten, zorgen we ook voor de leerlingen die in ons team werkzaam zijn. We zijn namelijk een leerteam. Dit team bestaat uit een mix van leerlingen, gediplomeerde medewerkers en medewerkers die om fysieke redenen beperkt inzetbaar zijn in de zorg. Met een leerteam organiseren we een aantrekkelijk klimaat voor leerlingen. Leerlingen opleiden is namelijk een belangrijke instroom van nieuwe collega’s!

In de functie van Verpleegkundige in de wijk geef je persoonsgerichte verzorging en begeleiding aan cliënten en voer je verpleegtechnische handelingen uit. Samen met de wijkverpleegkundige coördineer je de zorgtaken- en werkzaamheden. Je bent samen verantwoordelijk voor het totale zorgproces, van intake tot eindevaluatie. Hierbij wordt er gekeken naar jouw kwaliteiten en deskundigheid, zodat jij ze zo optimaal mogelijk kunt inzetten. Je informeert en overlegt met collega’s over de voortgang van de zorg. Je werkt in verschillende diensten: in de ochtend, middag of avond. Tijdens de avond- en/of weekend- diensten heb je (regelmatig) de eindverantwoording voor de zorg voor de cliënten. Kortom, wij bieden jou een afwisselende baan die veel voldoening geeft met ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling!

Bij Zorgstroom "Zorg Thuis" hebben we gekozen voor wijkgerichte, kleinschalige zelfsturende teams. Een zelfsturend team is een vast team van zorgmedewerkers dat zelfstandig en professioneel de zorg organiseert voor een groep cliënten, zonder een beroep te doen op een centrale manager. Hierbij heb je dus veel regelvrijheid en ben je samen verantwoordelijk voor de resultaten, denk hierbij bijvoorbeeld aan het zelf maken van cliëntenplanning en personeelsroosters.

Voordat je verder gaat lezen over wat wij van jou verwachten en wat wij jou bieden, vertellen wij wát werken bij Zorgstroom zo leuk maakt! Om te beginnen krijg jij een baan die nooit saai wordt en met veel ruimte voor initiatieven. Ook bieden wij een meerkeuzesysteem aan met toffe opties zoals het fietsplan, extra verlof of kinderopvangkosten. Wil je nóg meer leren? Zorgstroom heeft een digitaal leerplein met een groot aanbod waar iedere collega gebruik van kan maken. Buitenom al dit leuks, krijg je van ons ook nog een Zorgstroom X-tra voordeelpas waarmee je korting krijgt bij ruim 150 lokale bedrijven!

Plaats
Middelburg
Locatie
Team Dauwendaele
Uren
32 uur
Vacaturenummer
22.069

Wat breng jij?

 • een diploma Verpleegkunde nivo 4 of een vergelijkbare opleiding. Ben je net of bijna klaar met je opleiding, welkom!
 • flexibele inzetbaarheid
 • het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het wijkteam.

Wat bieden wij?

 • een contract voor 7 maanden, maar onze intentie is om dit bij goed functioneren z.s.m. om te zetten naar onbepaalde tijd
 • een salaris conform de cao VVT, waarbij je ingeschaald wordt in de functie van Verpleegkundige, FWG 45. Hierbij wordt gekeken naar relevante werkervaring. Dit is maximaal €3.471,49 bruto per maand bij een fulltime dienstverband
 • vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,3%)
 • reiskosten vergoeding (op basis van de cao VVT)
 • heb je een zorgverzekering bij CZ of IZZ? Dan ontvang je collectiviteitskorting
 • pensioenopbouw via het pensioenfonds Zorg en Welzijn
 • een arbeidsongeschiktheidsverzekering tegen een lage premie waarmee je verzekerd bent tegen de financiële risico’s van arbeidsongeschiktheid
 • passen de uren niet? Laat het weten, we gaan graag hierover met je in gesprek.

Meer informatie nodig?

Wil je nog wat extra informatie of heb je nog vragen? Neem dan contact op via telefoonnummer: 06-11925269 (in de middaguren).
Wil je graag aan de slag als Verpleegkundige bij dit team? Laat het ons uiterlijk 31 augustus 2022

Het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag behoort tot de aanstellingsprocedure.

Deel deze vacature met jezelf of met iemand anders!

Zo kun je de vacature op een later moment nog eens terug zien en solliciteren op een moment dat jou het beste uitkomt. Doe dit wel voor de einddatum van de vacature.